Vážené kolegyně, vážení kolegové,

 

v nadcházejícím roce se uskuteční již 12. ročník Konference radiologické fyziky a to ve dnech 29.-31.05.2024 v hotelu Skalský Dvůr u Bystřice nad Pernštejnem. Na tomto místě se sejdeme již po několikáté a organizátoři z Oddělení lékařské fyziky a radiační ochrany Fakultní nemocnice Olomouc udělají maximum pro zdárný průběh této akce.

 

Svým rozsahem bude konference zorganizována v již zaběhlém formátu. Středeční odpoledne již tradičně patří členské schůzi ČSFM, celý čtvrtek bude naplněn odborným programem a bude zakončen společenským večerem. Páteční dopoledne bude opět věnováno odbornému programu a obědem konferenci zakončíme.

 

Ubytování budou účastníci platit v hotelu, ale kvůli hladšímu průběhu bude obsazení pokojů řešeno v režii organizátorů. Potvrzení o ubytování proto nebude zasláno ihned při registraci. Věnujte prosím zvýšenou pozornost sekci Ubytování registračního formuláře. Pokud je to možné, tak se ještě před samotnou registrací domluvte, s kým budete chtít sdílet pokoj. V celém hotelu se nachází pouze jediný pokoj s manželskou postelí.

 

Prosíme účastníky z řad sponzorů, aby rovněž provedli registraci na konferenci přes registrační formulář s vypněním sekce ubytování.

 

Ceny za ubytování:

 

2lůžkový pokoj 1 osoba = 1750 / noc / pokoj
- 2lůžkový pokoj 2 osoby = 2000 / noc / pokoj
- 2lůžkový pokoj 3 osoby = 2750 / noc / pokoj
- Apartmá 2 osoby = 3000 / noc / pokoj
- Apartmá 3 osoby = 3750 / noc / pokoj
- Apartmá 4 osoby = 4500 / noc / pokoj
- Rodinný pokoj 2 osoby = 3500 / noc / pokoj
- Rodinný pokoj 3 osoby = 3000 /noc /pokoj
- Rodinný pokoj 4 osoby = 4000 /noc / pokoj

 

Účast na konferenci je zpoplatněna stejně jako v roce minulém:

 

- člen ČSFM/ČSNM - 1500,- Kč

- standardní poplatek - 2000,- Kč

 

Platby je možné provádět pouze elektronicky a to na číslo účtu a s variabilním symbolem, který je součástí potvrzení o registraci. Platby na místě budou rovněž možné pouze elektronicky. Doklad o přijaté platbě budou mít účastníci k dispozici v místě konání akce.

 

V případě zájmu o aktivní účast nám prosím zašlete abstrakt Vaší přednášky. Podle zaměření přednášky a počtu přednášejících bude rozhodnuto o jejím zařazení do programu a formě sdělení.

 

Přihlášení na konferenci je možné nejpozději do 30.04.2024.

 

 

Registrační údaje
Aktivní účast
Ubytování
Další aktivity
Kontakt

Česká společnost fyziků v medicíně, z.s.

Vídeňská 1958/9, 140 21 Praha 4
+420 236 053 056
csfm@csfm.cz

Další kontakty

Věcné poznámky a konkrétní návrhy ke vzhledu a obsahu těchto stránek posílejte prosím na adresu webmaster@csfm.cz.